+90 542 564 44 25

Gaziantep Prefabrik

  1. Home Page
  2. Gaziantep Prefabrik

Gaziantep ilimizde prefabrik ev ve konutlar yapan bir çok kuruluş vardır. Maçan Prefabrik olarak senelerin vermiş olduğu tecrübe ile kendini ve kalitesini kanıtlamış bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Gaziantep  ilimiz ve tüm illerde prefabrik yapılar, Panel Sistem Prefabrik Binalar, Konteyner YaşamAlanları, Modüler Yaşam Kabinleri, Çelik Hangar ve Atölye Yapıları, SökümKurulum ve Revizyon İşleri, Monoblok Konteynırlar, Hafif Çelik Konutlar, Hangar Atölye Binaları ve Prefabrik Konutlar evler ile alakalıfaaliyet gösteren, proje ve tasarım üreten ve yaptığı tasarımların uygulamasınıen iyi şekilde inşa eden kalitesini yaptığı üstün prefabrik projeleri ile kanıtlamış bir prefabrik firmasıdır.

Gaziantep'da prefabrik denilince akla gelen firmaların başında Maçan Prefabrik gelmektedir.Maçan prefabrik,prefabrik,konteyner,çelik yapı,hangar,depo,atölye,şantiyeyapıları,kamp binaları,ofis,yemekhane,yatakhane binaları üretimi,satışı vemontaj hizmetlerini vermektedir.                                                                           

Gaziantep ilçesinde bir çok prefabrik firmasıbulunmakta olup bunlardan bir tanesi de MaçanPrefabrik'tir.Gaziantep'da prefabrikve konteyner üretimi,satışı,montaj ve sonrası hizmet veren firmalar içindelider firma olma iddiasında olan Maçan Prefabrik bu yolda büyük bir aşama katederek öngördüğü hedefe kararlılıkla ilerlemektedir.

Gaziantep'te bulunan Maçan Prefabrik yeni kurulmuş bir prefabrik firması olmasına rağmen sektörde hızla yükselmektedir. Sektörün lokomotif firmalarından olma hedefini gerçekleştirmeka macıyla kendi alanında uzman kadrosuyla çalışmalarını Gaziantep İlinde ve tüm Türkiye'de sürdürmektedir.

Maçan Prefabrik olarak gerek Gaziantep'da gerekse Türkiye'nin diğer il ve ilçelerinde ve tüm Türkiye'de üretmiş olduğu prefabrik yapılar,mono blok panel konteyner,demonte konteyner, özel üretimliyapılar,prefabrik şantiye binaları,prefabrik işçi kamp binaları, prefabrik ofisbinaları, prefabrik yatakhane binaları,prefabrik yemekhane binaları, sandwichpanel kabinler, panel güvenlik kabinleri,çelik hangar yapıları, atölyebinaları,hafif çelik yapılar,lüks prefabrik yapılar, prefabrik bağevleri,ekonomik prefabrik evler, depreme dayanıklı yapılar imalat ve satışını yapmaktadır.

Maçan Prefabrik verdiği hizmetleri müşterilerine sunarken tasarım ve üretim kalitesinden asla ödün vermemeyikendisine amaç ve hedef olarak belirlemiştir.

Maçan prefabrik ayrıca prefabrik bina ve konteyner tadilatı, revizyonu işlemlerini de müşterilerine sunmaktadır. Gaziantep ilinde prefabrik ev,prefabrik konut,prefabrik bina,prefabrik villa, prefabrik şantiye, prefabrik dublex,prefabrik triblex,prefabrik yemekhane, prefabrik yatakhane yaptırmayı düşünüyorsanız Maçan Prefabrik' ten teklif almadan başlangıç yapmayın. En uygunfiyat ve kalitesi ile sizlere memnun olacağınız hizmetler vereceğimizi garanti ederiz.

 

Gaziweb Copyright 2019© Macan Prefabricated & Container - Regional 2019

Firma Ekle
Best Prefabricated Solutions